Home Publikacje Publikacje Chudniesz – Wygrywasz Zdrowie online!

Katalog


Chudniesz – Wygrywasz Zdrowie online! PDF Print Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez CHUDNIESZ-WYGRYWASZ.PL   
26 APRIL 2011

19 kwietnia wystartował portal SOS Odchudzanie. Za jego pośrednictwem wszystkie osoby, które chcą podjąć walkę ze zbędnymi kilogramami będą mogły wziąć udział w akcji Chudniesz – Wygrywasz Zdrowie realizowanej online. Indywidualnie opracowane programy: żywieniowy i treningowy oraz stała opieka i doradztwo doświadczonych konsultantów będą dostępne z dowolnego miejsca kraju i świata. Inicjatorem i autorem tego unikatowego projektu  jest Konrad Gaca – pomysłodawca akcji Chudniesz – Wygrywasz Zdrowie, dzięki której zdrowie i piękny wygląd wygrało już ponad 14 tysięcy osób.

 

Portal SOS Odchudzanie (www.sos-odchudzanie.pl) umożliwia realizację kompleksowego programu żywieniowego i treningowego opracowanego przez Konrada Gacę, eksperta żywieniowego  i doświadczonego konsultanta w zakresie dietetyki i treningów. Program realizowany jest zgodnie z założeniami akcji Chudniesz – Wygrywasz Zdrowie, łącząc w unikalny sposób: indywidualnie dopasowaną dietę, trening oraz system motywacyjny. Przez 7 lat realizacji kampanii, jej uczestnicy zgubili łącznie ponad 50 ton zbędnych kilogramów. Dzięki uruchomieniu portalu SOS Odchudzanie autorski program Konrada Gacy będzie dostępny dla wszystkich osób borykających się z otyłością  i nadwagą, niezależnie od miejsca zamieszkania.


Setki maili z całej Polski, a także z Niemiec czy Stanów Zjednoczonych, skłoniły nas 
do poszukiwania takiego rozwiązania, które pozwoliłoby pomóc w walce z otyłością wszystkim osobom, które nie mają możliwości uczestniczenia w programie stacjonarnie. Ogromne zainteresowanie programem Chudniesz – Wygrywasz Zdrowie i naszą codzienną pracą, to przede wszystkim dowód ogromnego zaufania i docenienie efektów osiągniętych przez tysiące osób, które odchudzały się pod naszym okiem –
powiedział Konrad Gaca, autor programu. – Wierzę, że dzięki platformie SOS Odchudzanie, będziemy pokonywać nie tylko bariery geograficzne, ale także mentalne. Dla wielu osób samo uświadomienie sobie swojej nadwagi jest problemem. Dodatkowo zrobienie tego pierwszego kroku w walce ze zbędnymi kilogramami jest czasem łatwiejsze właśnie  zza monitora – dodał Konrad Gaca.


Za pośrednictwem portalu SOS Odchudzanie każdy z użytkowników otrzyma indywidualny program odchudzający, na który składają się: dieta dopasowana do stanu zdrowia i kondycji fizycznej  oraz program treningowy opracowany indywidualnie przez Konrada Gacę. Nad każdym z etapów odchudzania będą czuwać doświadczeni i przeszkolenie konsultanci, którzy podczas konsultacji audio-video będą indywidualnie przeprowadzać przez program każdego z uczestników. Dodatkowo portal SOS Odchudzanie wyposażony jest w aplikacje społecznościowe takie jak komunikator, pocztę czy forum, dzięki którym użytkownicy będą mogli wymieniać się swoimi doświadczeniami i wynikami. Poza intuicyjną obsługą portalu, użytkownicy będą mogli korzystać z artykułów eksperckich dotyczących zdrowego stylu życia, przygotowanych przez Konrada Gacę oraz zespół konsultantów realizujących program Chudniesz – Wygrywasz Zdrowie.


Na SOS Odchudzanie użytkownicy będą mogli także prześledzić losy osób, które skutecznie zakończyły już swój udział w programie i z sukcesem wygrały walkę ze zbędnymi kilogramami, osiągając nie tylko wymarzoną wagę i piękną sylwetkę, ale przede wszystkim zyskując zdrowie i dobre samopoczucie.O akcji Chudniesz-Wygrywasz Zdrowie


Ponadprzeciętne efekty programu Chudniesz – Wygrywasz Zdrowie są efektem jego unikalnej konstrukcji, która łączy kompleksowość działania oraz indywidualne prowadzenie każdego  z uczestników. Zarówno plan żywieniowy, treningowy jak i motywacyjny dobierany jest odpowiednio do wieku, wagi oraz możliwości danej osoby, zarówno tych fizycznych jak i psychologicznych. Proces jest stale kontrolowany, tak, aby był zgodny zarówno z oczekiwaniami, jak i indywidualnym tempem utraty wagi oraz tkanki tłuszczowej każdego uczestnika.


W odróżnieniu od różnych popularnych diet redukcyjnych, program żywieniowy Chudniesz 
– Wygrywasz Zdrowie został ułożony w taki sposób, by wpływać przede wszystkim na szybszą przemianę materii. Podstawą codziennej diety, oprócz warzyw, nabiału ryb i owoców jest zatem chude mięso, a jej uzupełnieniem – specjalnie dobrany zestaw ćwiczeń, dodatkowo rozbudzających metabolizm. Zgodnie z filozofią programu dopiero połączenie tych dwóch elementów (dieta  + aktywność fizyczna) gwarantuje realizację zamierzonego celu.

Jednak na równi ważnym i niezbędnym elementem oraz kluczem do sukcesu jest motywacja. Dlatego nad każdym uczestnikiem czuwają Konsultanci Konrada Gacy. Są to osoby wybrane spośród najlepszych i najbardziej zaufanych pracowników Konrada Gacy, które przeszły przez kompleksowy system szkoleń prowadzony przez twórcę programu. Konsultanci Konrada Gacy to głównie psycholodzy, ale również osoby, które jeszcze niedawno same zrealizowały program Chudniesz  – Wygrywasz Zdrowie i osiągnęły spektakularne rezultaty. Dzięki temu stanowią doskonałe źródło motywacji oraz wzór do naśladowania dla pozostałych uczestników programu.

Autor programu Chudniesz – Wygrywasz Zdrowie

Konrad Gaca jest Prezesem Stowarzyszenia  Walki z Otyłością, specjalistą i konsultantem żywieniowym prestiżowej amerykańskiej Federacji PROPTA, zrzeszającej najlepszych specjalistów żywieniowych i trenerów na świecie. Jest również trenerem Europejskiej Federacji Fitness & Wellness i specjalistą do spraw promocji profilaktyki prozdrowotnej. Od 2004 roku realizuje autorski program Chudniesz – Wygrywasz Zdrowie, dzięki któremu do pełnego zdrowia oraz formy przywrócił tysiące osób zarówno z Polski, jak i z innych krajów Europy. Dzięki swojemu ogromnemu doświadczeniu, niegdyś zawodowy sportowiec i wielokrotny finalista Mistrzostw Polski w kulturystyce i fitness, zaraża uczestników programu swoją pasją do aktywnego i zdrowego stylu życia i jest dla nich ogromną motywacją.

K onrad Gaca od wielu lat, jako stały felietonista, współpracuje z Kurierem Lubelskim, Dziennikiem Wschodnim i Radiem Lublin w zakresie tematyki żywienia i treningu. Był również ekspertem  w zakresie treningów specjalistycznych dla kulturystyki i fitnessu w ogólnopolskim magazynie Muscle.  Jest autorem ponad 300 artykułów poświęconych promocji zdrowia.


Certyfikaty i wyróżnienia

Program Chudniesz – Wygrywasz Zdrowie uzyskał certyfikat jakości Prae-Fit, przyznawany przez Europejską Federację Fitness&Wellness – EFCA. Certyfikat jest potwierdzeniem najwyższych standardów oraz jakości usług w zakresie fitness & wellness w Europie. W dowód uznania,
w 2009 roku EFCA przyznała programowi ogólnopolską nagrodę za wzorcowy program odchudzający, a wyniki uzyskiwane wśród jego uczestników zostały uznane za unikalne i jedne z najlepszych  w Europie.

 
Reklama
Reklama
 

Reklama

Reklama
Reklama

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama

Goście Online

Naszą witrynę przegląda teraz 22 gości