Katalog


Reklama
Leki
Nowoczesna stacja dializ w Toruniu
Wpisany przez Lucyna Pawlewicz   
11 AUGUST 2014

W miniony weekend stacje dializ z ul. Św. Józefa i ul. Konstytucji 3 Maja, prowadzone przez Fresenius Nephrocare Polska, połączyły się i przeniosły się do nowoczesnego obiektu na terenie Szpitala Specjalistycznego dla Dzieci i Dorosłych. Dziś po raz pierwszy przyszli tu pacjenci.

Read more...
 
Otwarcie Sklepu Charytatywnego Sue Ryder.
Wpisany przez Lucyna Pawlewicz   
05 MARCH 2014

Stowarzyszenie im. Sue Ryder zaprasza 8 marca na otwarcie trzeciego już Sklepu Charytatywnego Sue Ryder na ul. Dworcowej 33. Niezmiennie towarzyszy nam hasło przewodnie: CZY KUPISZ, CZY DASZ – POMAGASZ.

Już od 8 marca na ulicy Dworcowej 33 w Bydgoszczy będzie można skorzystać z oferty nowego Sklepu Charytatywnego Sue Ryder. W samym centrum Śródmieścia powstanie punkt sprzedaży oraz zbiórek darów. Zgromadzone w ten sposób środki zostaną przeznaczone na wsparcie pacjentów przewlekle i nieuleczalnie chorych oraz działalność na rzecz osób starszych.

Read more...
 
Rejestracja leku Afinitor  Email
Wpisany przez Novartis Poland sp. z o.o.   
12 AUGUST 2009

Afinitor (ewerolimus) został zarejestrowany w Unii Europejskiej jako pierwszy lek przynoszący korzyści pacjentom z zaawansowanym rakiem nerki, u których choroba uległa progresji po zastosowaniu terapii celowanej.

Read more...
 
Nowa lista leków refundowanych (zobacz listę)
Ocena użytkowników: / 96
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Administrator   
26 FEBRUARY 2009

Od dziś obowiązuje nowa lista leków refundowanych. Zniknęło z niej prawie 150 środków, ale z tego aż 137 to tzw. leki duchy, które nie są już produkowane.

Read more...
 


Reklama
Reklama
 

Reklama

Reklama
Reklama

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama

Goście Online

Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości