Home Artykuły Powrót do zdrowia

Katalog


Reklama
Powrót do zdrowia
NAGRODA BAKKEN’A FIRMY MEDTRONIC - 20 TYS. DOLARÓW I WYJAZD NA HAWAJE DLA PACJENTÓW POMAGAJĄCYCH INNYM
Wpisany przez Lucyna Pawlewicz   
23 JUNE 2014

Pacjenci, którzy otarli się o śmierć, ale dzięki postępowi medycyny odzyskali zdrowie i sprawność, często czują głęboką potrzebę zaangażowania się w działalność charytatywną. Chcą pomagać innym, w myśl idei „żyję – daję”. Właśnie dla nich jest nagroda im. Earla Bakken’a, założyciela firmy Medtronic: 20 tys. dolarów i wyjazd na Hawaje.

Read more...
 
Spełnią się marzenia dziesięciorga dzieci
Wpisany przez Lucyna Pawlewicz   
03 JULY 2013

Spełnią się marzenia dziesięciorga dzieci

z województwa kujawsko-pomorskiego

 

W dniach 3 – 8 lipca 2013 podczas Podróży Spełnionych Fantazji spełnią się marzenia materialne 14 podopiecznych Fundacji Dziecięca Fantazja. Wraz z fundacją marzenia będą spełniać wolontariusze z Kanady. Rzeczywistością staną się marzenia dzieci z woj. mazowieckiego, łódzkiego, wielkopolskiego oraz kujawsko-pomorskiego.

Read more...
 
Środki z PFRON w 2012 roku PDF  ICON_SEP Print ICON_SEP  Email
Wpisany przez Departament Spraw Społecznych Urzędu Marszałkowskiego   
09 JULY 2012

Do 17 lipca można składać wnioski o dofinansowanie projektów w ramach finansowanego przez Państwowy Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych programu wyrównywania różnic między regionami. Celem programu jest podniesienie szans osób niepełnosprawnych zamieszkujących regiony słabo rozwinięte gospodarczo i społecznie w dostępie do rehabilitacji zawodowej i społecznej.

Read more...
 
Powstanie informator poświęcony zdrowiu psychicznemu PDF  ICON_SEP Print ICON_SEP  Email
29 MAY 2012

Zespół koordynujący realizację Miejskiego Programu Ochrony Zdrowia Psychicznego planuje wydać informator poświęcony zdrowiu psychicznemu. Jednostki działające w tym zakresie na terenie miasta mogą przesyłać wypełnione ankiety.

Read more...
 
Bátor Tábor – moc pozytywnych emocji dla dzieci chorych onkologicznie PDF  ICON_SEP Print ICON_SEP  Email
Wpisany przez Barbara Wasyl   
31 AUGUST 2011

7 dni wypełnionych po brzegi aktywnością, zabawą i wrażeniami. Skok z wysokości 12 metrów, wioślarstwo, łucznictwo czy jazda konna – to tylko nieliczne z emocjonujących atrakcji, które każdego roku czekają na dzieci chore na nowotwory. Obóz Fundacji Bátor Tábor na Węgrzech to prawdziwie terapeutyczne miejsce dla wszystkich: dzieci chorych na raka, ich rodziców oraz wolontariuszy, którzy sprawują opiekę nad uczestnikami obozu.

Read more...
 
Był bal, jest wsparcie dla hospicjum PDF  ICON_SEP Print ICON_SEP  Email
Wpisany przez Beata Krzemińska   
03 FEBRUARY 2011

Ponad 100 tysięcy złotych na rzecz bydgoskiego Hospicjum im. Księdza Jerzego Popiełuszki zebraliśmy podczas kwesty wśród uczestników dorocznego Balu Marszałka w Operze Nova. 2 lutego w Bydgoszczy gospodarz województwa przekazał kierownictwu hospicjum czek na stosowną sumę.

Read more...
 
Sto tysięcy złotych dla hospicjum PDF  ICON_SEP Print ICON_SEP  Email
Wpisany przez rzecznik prasowa Urzędu Marszałkowskiego , Beata Krzemińska,   
25 JANUARY 2011
Marszałek województwa Piotr Całbecki był gospodarzem drugiego dobroczynnego Balu Marszałka, który odbył się w sobotę (22 stycznia) w bydgoskiej Operze Nova. Uczestnicy imprezy zebrali ponad 100 tysięcy złotych. Dochód zostanie przekazany na potrzeby Hospicjum im. ks. Jerzego Popiełuszki w Bydgoszczy.
Read more...
 
ZUS skontrolował zwolnienia lekarskie
Wpisany przez Rzecznik Prasowy ZUS   
27 FEBRUARY 2010

O blisko 150 mln zł musiał zmniejszyć lub cofnąć świadczenia chorobowe Zakład Ubezpieczeń Społecznych w 2009 r. To wynik przeprowadzonych w ciągu całego roku kontroli zwolnień lekarskich.

Read more...
 
22,5 litra krwi
Wpisany przez krewniacy.pl   
10 SEPTEMBER 2009

22,5 litra krwi od mieszkańców Bydgoszczy w ramach Wakacyjnej Trasy Fundacji Krewniacy i ING Usługi Finansowe

Read more...
 
Przestrzeń społeczna niepełnosprawnych  Email
Wpisany przez rzecznik prasowa Urzędu Marszałkowskiego   
10 AUGUST 2009

Zarząd województwa podzielił tegoroczne środki przeznaczone na projekty związane z rehabilitacją społeczną i zawodową, przekazane naszemu regionowi przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Organizacje pozarządowe otrzymają łącznie ponad 211 tysięcy złotych. Dziś w Urzędzie Marszałkowskim podpisano pierwszych dziesięć umów z beneficjentami.

Read more...
 
«StartPrevDalejEnd»

Page 1 of 2
Reklama
Reklama
 

Reklama

Reklama
Reklama

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama

Goście Online

Naszą witrynę przegląda teraz 22 gości